Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Menü
Ár:
10.990 Ft
Menny.:db

Akkumulátor csere szünetmentes táp, szivargyújtóba dugható elektronika ANTY-RESET EST-708

Ár:
10.990 Ft
Menny.:db
Gyártó: Utángyártott
Gyártó cikkszám: EST-708
Várható szállítás: 2025. április 03.
Elérhetőség: Raktáron

ANTI RESET EST-708 12V

Az Anti-Reset megvédi az autó elektronikai rendszereit a memóriavesztéstől, például rádióvevőket, órát stb. Dugja be a dugót a szivargyújtó aljzatba, a jelzőfény kigyullad, jelezve, hogy az aljzatban feszültség van.

Ha nincs feszültség a szivargyújtó aljzatban, a visszajelző nem világít, a gyújtáskulcsot a megfelelő helyzetbe kell állítani, hogy a szivargyújtó aljzatban feszültség legyen, amit a visszajelző lámpa jelez. A szivargyújtó csatlakozójában van egy biztosíték, amely véd a rövidzárlat ellen.

Ezután csatlakoztassa a kivezetéseket a csereakkumulátorhoz:

- piros csipesz a (+) akkumulátor saruhoz,

- fekete csipesz a (-) akkumulátor saruhoz.

A csereakkumulátor csatlakoztatása után válassza le az álló akkumulátort az autóban, és a csereakkumulátor automatikusan átveszi az irányítást. Az álló akkumulátor behelyezése után húzza ki a csatlakozódugót a szivargyújtó aljzatból, és húzza ki a csereakkumulátort.

Hasonló termékek